Menu Moje konto

Balancer

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 5,38648159
0.54%24H

Kupuj i sprzedawaj tokeny Bal na platformie Bitladon

Na platformie Bitladon możesz kupować, sprzedawać i przechowywać tokeny Bal oraz inne waluty. Balancer jest jedną z ponad dwustu dostępnych walut! Sam decydujesz, w którą z nich  zainwestujesz. Nasza platforma zaprojektowana została w  taki sposób, by nawet osoby początkujące, nie posiadające zaawansowanej wiedzy technicznej, mogły rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami.

Wykres Balancer

Czym jest Balancer?

Balancer krypto to cyfrowa platforma, oparta na Ethereum, która służy do obsługi transakcji giełdowych. Za jej pośrednictwem użytkownicy mogą płynnie kupować i sprzedawać waluty zdeponowane w swoich portfelach. Mogą również inwestować w aktywa innych użytkowników, w ustalonych przez nich cenach. Platforma kładzie duży nacisk na uczciwość w sposobie  dystrybucji tokenów, tak aby dystrybucja ta  była proporcjonalna  do  zakresu płynności, jaką dany adres wniósł do całkowitej płynności na Balancer. 

Dlaczego warto zainwestować w walutę Balancer?

Jesteś zdecydowany na inwestycję w walutę Balancer? Kup ją w Bitladon w najlepszej cenie! Zakupu możesz dokonać automatycznie, w momencie, gdy kurs osiągnie pożądaną przez Ciebie, ustaloną wartość. Wystarczy, że skonfigurujesz automatyczną transakcję – Bitladon zajmie się resztą! Transakcji dokonasz za pomocą jednej z nowoczesnych, bezpiecznych  metod płatności, np. iDeal. W dowolnym momencie będziesz mógł sprzedać zakupione tokeny bądź wypłacić zgromadzone środki. 

Kupuj waluty w  najlepszych cenach

Cena Balancer w Bitladon, podobnie jak ceny innych cyfrowych walut, jest zawsze aktualna. W każdym momencie możesz sprawdzić wykres i ocenić, czy to właściwy moment  na inwestycję. Jeśli zdecydujesz się na zakup, waluta błyskawicznie znajdzie się w Twoim portfelu. Jedyne, czego potrzebujesz, by zacząć, to konto użytkownika, które założysz w zaledwie kilka minut. Po poddaniu się szybkiej  weryfikacji, bez żadnych przeszkód będziesz mógł handlować kryptowalutami.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.