Menu Moje konto

Avalanche

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 13,2862730
-6.55%24H

Kupuj Avalanche (AVAX) z Euro

Szukasz miejsca, gdzie możesz bezpiecznie, szybko i łatwo kupić lub sprzedać Avalanche (AVAX)? W takim razie dobrze trafiłeś - zrobisz to w Bitladon! Co więcej u nas Avalanche cena będzie korzystna. Na polskiej giełdzie kryptowalut Bitladon możesz kupić AVAX za pomocą iDEAL lub innej z akceptowanych przez nas metod płatności. Jedyne czego potrzebujesz, by kupić token  AVAX, to konto. Możesz je założyć w ciągu kilku minut, po czym od razu możesz bezpiecznie i szybko dokonywać transakcji “sprzedaj” oraz “kup” Avalanche (AVAX).

Wykres Avalanche

Czym jest Avalanche?

Stworzona przy pomocy nowych protokołów, Avalanche jest pierwszą platformą, która potwierdza wykonanie transakcji w mniej niż sekundę. Avalanche wspiera pełen zestaw narzędzi programistycznych Ethereum i pomaga milionom producentów full-block. Już w trakcie testowania Avalanche pobiła rekord z ponad tysiącem producentów bloków z niezależnych ośrodków na całym świecie.  To imponujące osiągnięcie pobiło na głowę sieci testowe największych i najbardziej aktywnych kopalni. Avalanche charakteryzuje się również jednym z najbardziej egalitarnych planów dystrybuowania tokenów. Zaledwie mniej niż 14% tokenów zostało rozdanych prywatnym inwestorom, zaś 70% tokenów otrzymały osoby, które wzięły udział w budowaniu ekosystemu.

Czym jest token Avalanche (AVAX)?

Platforma Avalanche posiada swój własny token Avalanche (AVAX). Token AVAX używany jest głównie, aby zabezpieczyć sieć poprzez staking, opłaty operacyjne, przelewy waluty peer-to-peer oraz by rozbudowywać nowe sieci na platformie Avalanche.

Kupuj AVAX z Bitladon

Kupuj i sprzedawaj cyfrowe waluty łatwo, bezpiecznie i szybko. To hasło, które patronuje naszej platformie. Aby możliwa była jego realizacja, dopilnowaliśmy, by każda moneta lub token mogły być kupione od nas za euro przy użyciu prostej metody płatności. Na przykład, AVAX możesz kupić za pomocą iDEAL. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór innych monet (ponad 200 rodzajów), takich, jak Polkadot, XRP i ethereum. Aby uprościć ten proces, stworzyliśmy nawet własną aplikację, dzięki której możesz łatwo kupować i sprzedawać tokeny Avalanche. Nasz aplikacja jest obecnie dostepna dla systemu Android, a wkrótce planujemy też launch na iOS. Dzięki niej możesz składać zamówienia z wyprzedzeniem oraz kupować i sprzedawać monety w konkretnej cenie.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.