Menu Moje konto

Augur

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 7,20154420
-0.02%24H

Kup lub sprzedaj Augur automatycznie w najlepszej cenie

Chcesz kupować walutę Augur (REP) w najlepszej cenie? Świetnie trafiłeś – giełda Bitladon to idealne miejsce! Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć swoją przygodę z handlem kryptowalutami Augur i Bitcoin na naszej platformie. Wyeliminowaliśmy potrzebę ciągłego monitorowania ewolucji cen kryptowalut, również waluty Augur. Kurs (zawsze aktualny!) w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie! Możesz również skonfigurować na naszej platformie automatyczne kupno lub sprzedaż waluty, gdy osiągnie pożądaną wartość. Wciąż wahasz się, czy kupić Augur? Portfel i konto w naszym serwisie, to wszystko czego potrzebujesz!

Wykres Augur

Szybko i bezpiecznie

Aby kupować i sprzedawać walutę Augur (REP) w Bitladon, musisz utworzyć konto. Nie obawiaj się – nie potrwa to długo! Założenie konta to zaledwie chwila, a weryfikacja KYC pozwoli Ci błyskawicznie postawić w Bitladon swe pierwsze kroki. Wiemy również, jak ważne jest, by wypłacane środki szybko trafiały na Twój rachunek. I tutaj możesz na nas liczyć – wystarczy, że zlecisz transakcję wypłaty, a my zajmiemy się resztą! W Bitladon bardzo poważnie podchodzimy również do kwestii bezpieczeństwa. Z tego powodu wszystkie dane przetwarzane są zgodnie z wytycznymi AVG, a uwierzytelnianie dwuskładnikowe dostępne jest dla każdego konta. Co więcej, nasza platforma została stworzona tak, aby kupowanie i sprzedawanie kryptowaluty było proste, możliwe dla każdego – również dla osób, które nie mają wiedzy technicznej. Nie zwlekaj i przekonaj się o tym już dziś!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tu po to, żeby pomóc Ci wejść do świata handlu kryptowalutami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie czekaj – skontaktuj się z nami! Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Na wiadomości staramy się odpowiadać w ciagu dwóch godzin. Odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz również w naszej bazy wiedzy oraz instrukcjach – warto je przeczytać!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.