Menu Moje konto

Augur

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 12,5945
-7.60%24H

Kup lub sprzedaj Augur automatycznie w najlepszej cenie

Chcesz kupować walutę Augur (REP) w najlepszej cenie? Świetnie trafiłeś – giełda Bitladon to idealne miejsce! Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć swoją przygodę z handlem kryptowalutami Augur i Bitcoin na naszej platformie. Wyeliminowaliśmy potrzebę ciągłego monitorowania ewolucji cen kryptowalut, również waluty Augur. Kurs (zawsze aktualny!) w każdej chwili możesz sprawdzić na naszej stronie! Możesz również skonfigurować na naszej platformie automatyczne kupno lub sprzedaż waluty, gdy osiągnie pożądaną wartość. Wciąż wahasz się, czy kupić Augur? Portfel i konto w naszym serwisie, to wszystko czego potrzebujesz!

Wykres Augur

Szybko i bezpiecznie

Aby kupować i sprzedawać walutę Augur (REP) w Bitladon, musisz utworzyć konto. Nie obawiaj się – nie potrwa to długo! Założenie konta to zaledwie chwila, a weryfikacja KYC pozwoli Ci błyskawicznie postawić w Bitladon swe pierwsze kroki. Wiemy również, jak ważne jest, by wypłacane środki szybko trafiały na Twój rachunek. I tutaj możesz na nas liczyć – wystarczy, że zlecisz transakcję wypłaty, a my zajmiemy się resztą! W Bitladon bardzo poważnie podchodzimy również do kwestii bezpieczeństwa. Z tego powodu wszystkie dane przetwarzane są zgodnie z wytycznymi AVG, a uwierzytelnianie dwuskładnikowe dostępne jest dla każdego konta. Co więcej, nasza platforma została stworzona tak, aby kupowanie i sprzedawanie kryptowaluty było proste, możliwe dla każdego – również dla osób, które nie mają wiedzy technicznej. Nie zwlekaj i przekonaj się o tym już dziś!

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tu po to, żeby pomóc Ci wejść do świata handlu kryptowalutami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie czekaj – skontaktuj się z nami! Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, porozmawiać z nami na czacie lub zadzwonić na naszą infolinię. Na wiadomości staramy się odpowiadać w ciagu dwóch godzin. Odpowiedzi na Twoje pytania znajdziesz również w naszej bazy wiedzy oraz instrukcjach – warto je przeczytać!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

  • Czym jest Bitladon?
  • Dlaczego powinienem wybrać Bitladon?
  • Czy istnieje limit sprzedaży i zakupu monet?
  • Jaka jest różnica między „wysyłaniem” a „wpłatą”
  • Czy macie wystarczająco dużo monet w magazynie?
Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Bancontact
Koszty: € 1,00 + 1.1%
SEPA
Koszty: € 1,00 Pod € 1.000,-.
Giropay
Koszty: € 1,00 + 2%
Sofort
Koszty: € 1,00 + 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.