Menu Moje konto

Ark

Warning: This coin is currently under maintenance and we are temporarily unable to trade it.

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,26210571
17.88%24H

Kup lub sprzedaj Ark za pomocą SEPA lub Sofort

Kupujesz i sprzedajesz kryptowalutę Ark, Bitcoin w Bitladon? Zapłać za nią za pośrednictwem iDeal lub Bancontact! Za pośrednictwem naszej platformy możesz w prosty sposób kupować i sprzedawać waluty 24 godziny na dobę! Wystarczy, że utworzysz swoje konto, a już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać Ark. Stawiamy na jasne zasady, dlatego wszystkie koszty transakcji są już wliczone w cenę. Dzięki temu zawsze wiesz, ile dokładnie zapłacisz za ARK. Cena waluty może być jeszcze niższa – zostań naszym stałym klientem, by zyskać jeszcze więcej!

Wykres Ark

Jaką walutą jest Ark?

Większość kryptowalut to proste instrumenty inwestycyjne. Twórcy Ark mają ambicje na więcej – chcą wprowadzić technologię blockchain dla konsumentów i być pomostem między różnymi sieciami blockchain. Zależy im, aby mieć pewność, że za pomocą waluty Ark można korzystać ze wszystkich innych aplikacji blockchain i wszystkich walut kryptograficznych podłączonych do ARK SmartBridge.

Bądź zawsze na bieżąco z kursem Ark dzięki Bitcoin Meester

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny przegląd ze wszystkimi monetami, takimi jak Ark. Kryptowalutę możesz kupić i sprzedać w najlepszej cenie! To możliwe nie tylko dzięki aktualnym kursom oraz wykresom, które przedstawiają, jak ceny walut kształtowały się w ciągu ostatnich miesięcy. Wystarczy rzut oka, byś wiedział, czy to dobry moment na zakup lub sprzedaż Ark, Litecoin i innych kryptowalut. Jeśli wybrałeś już konkretną cenę, możesz ustawić automatyczny zamówienia na platformie, gdy waluta Ark osiągnie pożądaną cenę. Dzięki temu nie musisz, ile aktualnie kosztuje ARK. Kurs waluty będziemy monitorować za Ciebie! 

Kupuj i sprzedawaj monety Arka za pośrednictwem swojego konta

Aby szybko kupować lub sprzedawać walutę Ark, musisz utworzyć swoje konto. Może to być konto osobiste lub biznesowe. Gwarantujemy, że wszystkie dane, które podasz w czasie jego rejestracji będą bezpieczne – ściśle przestrzegamy wytycznych AVG. Stosujemy również uwierzytelnianie dwuetapowe podczas logowania. Gdy twoje konto będzie aktywne, przelej wybraną kwotę w euro za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Gdy to zrobisz, będziesz mógł kupić i sprzedać walutę na naszej platformie. Zakupione waluty przechowywane będą w portfelu Ark. Cena waluty W Bitladon gwarantujemy uczciwe ceny i jasne, przejrzyste zasady!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.