Menu Moje konto

Ark

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,34236
-2.18%24H

Kup lub sprzedaj Ark za pomocą SEPA lub Sofort

Kupujesz i sprzedajesz kryptowalutę Ark, Bitcoin w Bitladon? Zapłać za nią za pośrednictwem iDeal lub Bancontact! Za pośrednictwem naszej platformy możesz w prosty sposób kupować i sprzedawać waluty 24 godziny na dobę! Wystarczy, że utworzysz swoje konto, a już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać Ark. Stawiamy na jasne zasady, dlatego wszystkie koszty transakcji są już wliczone w cenę. Dzięki temu zawsze wiesz, ile dokładnie zapłacisz za ARK. Cena waluty może być jeszcze niższa – zostań naszym stałym klientem, by zyskać jeszcze więcej!

Wykres Ark

Jaką walutą jest Ark?

Większość kryptowalut to proste instrumenty inwestycyjne. Twórcy Ark mają ambicje na więcej – chcą wprowadzić technologię blockchain dla konsumentów i być pomostem między różnymi sieciami blockchain. Zależy im, aby mieć pewność, że za pomocą waluty Ark można korzystać ze wszystkich innych aplikacji blockchain i wszystkich walut kryptograficznych podłączonych do ARK SmartBridge.

Bądź zawsze na bieżąco z kursem Ark dzięki Bitcoin Meester

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić aktualny przegląd ze wszystkimi monetami, takimi jak Ark. Kryptowalutę możesz kupić i sprzedać w najlepszej cenie! To możliwe nie tylko dzięki aktualnym kursom oraz wykresom, które przedstawiają, jak ceny walut kształtowały się w ciągu ostatnich miesięcy. Wystarczy rzut oka, byś wiedział, czy to dobry moment na zakup lub sprzedaż Ark, Litecoin i innych kryptowalut. Jeśli wybrałeś już konkretną cenę, możesz ustawić automatyczny zamówienia na platformie, gdy waluta Ark osiągnie pożądaną cenę. Dzięki temu nie musisz, ile aktualnie kosztuje ARK. Kurs waluty będziemy monitorować za Ciebie! 

Kupuj i sprzedawaj monety Arka za pośrednictwem swojego konta

Aby szybko kupować lub sprzedawać walutę Ark, musisz utworzyć swoje konto. Może to być konto osobiste lub biznesowe. Gwarantujemy, że wszystkie dane, które podasz w czasie jego rejestracji będą bezpieczne – ściśle przestrzegamy wytycznych AVG. Stosujemy również uwierzytelnianie dwuetapowe podczas logowania. Gdy twoje konto będzie aktywne, przelej wybraną kwotę w euro za pomocą jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Gdy to zrobisz, będziesz mógł kupić i sprzedać walutę na naszej platformie. Zakupione waluty przechowywane będą w portfelu Ark. Cena waluty W Bitladon gwarantujemy uczciwe ceny i jasne, przejrzyste zasady!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.