Menu Moje konto

Ardor

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,09582005
2.41%24H

Jak, w prosty sposób, kupić Ardor za pomocą iDeal lub Bancontact?

Bitladon to prosta w obsłudze, dobrze zorganizowana i bezpieczna polska giełda kryptowalut. Dedykowana jest zarówno początkującym, jak i ekspertom, którzy nie po raz pierwszy kupują  Ardor (ARDR) oraz inne waluty. Podstawą naszej platformy są jasne zasady, uczciwość i bezpieczeństwo. Cena Ardor, którą widzisz na stronie, jest ceną ostateczną, które zawiera wszelkie opłaty. Chcąc kupić Ardor, kurs podany na stronie dokładnie powie Ci, ile będzie musiał zapłacić. Jeśli chcesz, aby Twoje transakcje były jeszcze bardziej korzystne, zostań naszym stałym klientem – wówczas 2-proc. opłata transakcyjna zmniejszy się o 1,75-proc. 

Wykres Ardor

Jaką walutą jest Ardor?

Ardor, kryptowaluta, którą jesteś zainteresowany to więcej niż tylko waluta – to platforma całkowicie kryptowalutowa. Platforma Ardor działa w technologii blockchain NXT. Jest również nazywana NXT 2.0, ponieważ Ardor dodaje funkcjonalność do tej sieci. Jedną z jej wyróżników jest to, że daje firmom możliwość rozwijania łańcuchów potomnych w oparciu o blockchain Ardor. Są to mini-łańcuchy przeznaczone specjalnie do określonych zastosowań. Nazywa się to również blockchain jako usługą. Bezpieczeństwo tych mini łańcuchów jest gwarantowane przez główny łańcuch bloków, a pozostałe właściwości można wybrać samodzielnie. Ardor nie musi być wydobywany, ponieważ używa specjalnego algorytmu. Jest to zatem waluta energooszczędna.

Utwórz konto i zacznij już dziś!

Gotowy do zakupu Ardor? Kurs waluty znajdziesz na naszej stronie – sprawdź go i podejmij najlepszą decyzję! Jeśli uznasz, że to odpowiedni moment, zacznij od stworzenia swojego konta w Bitladon. Będziesz mieć wówczas możliwość handlu wszystkimi cyfrowymi walutami dostępnymi na platformie. Po utworzeniu konta i zweryfikowaniu go, możesz wpłacić ustaloną kwotę w euro, np. za pomocą iDeal. Kwota ta umieszczona zostanie w portfelu Ardor. Możesz także użyć tego portfela do handlu innymi walutami. Przestrzegamy wytycznych AVG, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. 

Masz pytania dotyczące monety Ardor lub Bitcoin Meester?

Z przyjemnością na te pytania odpowiemy! Najczęściej zadawane pytania można znaleźć na naszej stronie FAQ. Dostępne są również instrukcje obsługi. Oczywiście możesz także skontaktować się z nami przez telefon, pocztę lub czat. Skuces murowany!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.