Menu Moje konto

Aragon

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 2,26019944
0.92%24H

Poznaj platformę Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze giełda kryptowalut online, które umożliwi Ci łatwą i szybką wymianę ANT oraz innych walut. Skorzystać może z niej każdy, zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni traderzy. By kupić Aragon będziesz musiał założyć swoje konto i poddać je krótkiej weryfikacji. Już po chwili będziesz gotów, aby zacząć swą przygodę z handlem kryptowalutami! W razie pytań lub wątpliwości będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie. 

Wykres Aragon

Początki prostsze niż myślisz

Twoje początki w Bitladon będą proste – nasza w tym głowa! Gdy utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami za pomocą jednej z dostępnych, bezpiecznych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG oraz RODO. Swoje środki będziesz mógł przechowywać w naszych bezpiecznych portfelach offline bądź we własnym portfelu – sam decydujesz o tym, gdzie umieścisz Aragon (ANT)! Jeśli zdecydujesz się wypłacić walutę, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy środki na wskazany przez Ciebie rachunek.

Kupuj waluty w najlepszych cenach

Zależy Ci na zakupie ANT (BTC) w najlepszej cenie? Bitladon to odpowiednia platforma dla Ciebie! W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs cyfrowych walut oraz zweryfikować, jak jej ceny kształtowały się w przeszłości. Dzięki temu będziesz mógł podjąć najlepszą, świadomą decyzję o inwestycji. Nie masz czasu aby na bieżąco śledzić, ile kosztuje kryptowaluta Aragon? Nie szkodzi – skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę! Wszystkie ceny, które widzisz na naszej stronie zawierają już koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek – kupujesz dokładnie to, co widzisz! W Bitladon możesz skorzystać również z funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób o połowę zredukujesz koszty transakcji! Te mogą być jeszcze niższe, jeśli zostaniesz naszym stałym klientem. 

Masz pytania lub wątpliwości? Poproś o pomoc!

Chciałbyś wejść do świata handlu kryptowalutami, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie lub przeczytaj instrukcje! Jeżeli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, zadaj nam pytanie na czacie, wyślij nam e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.