Menu Moje konto

Aragon

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,76347
2.41%24H

Poznaj platformę Bitladon

Bitladon to prosta w obsłudze giełda kryptowalut online, które umożliwi Ci łatwą i szybką wymianę ANT oraz innych walut. Skorzystać może z niej każdy, zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni traderzy. By kupić Aragon będziesz musiał założyć swoje konto i poddać je krótkiej weryfikacji. Już po chwili będziesz gotów, aby zacząć swą przygodę z handlem kryptowalutami! W razie pytań lub wątpliwości będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie. 

Wykres Aragon

Początki prostsze niż myślisz

Twoje początki w Bitladon będą proste – nasza w tym głowa! Gdy utworzysz swoje konto i poddasz je weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami za pomocą jednej z dostępnych, bezpiecznych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy z należytą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG oraz RODO. Swoje środki będziesz mógł przechowywać w naszych bezpiecznych portfelach offline bądź we własnym portfelu – sam decydujesz o tym, gdzie umieścisz Aragon (ANT)! Jeśli zdecydujesz się wypłacić walutę, wystarczy, że złożysz taką dyspozycję – błyskawicznie przekierujemy środki na wskazany przez Ciebie rachunek.

Kupuj waluty w najlepszych cenach

Zależy Ci na zakupie ANT (BTC) w najlepszej cenie? Bitladon to odpowiednia platforma dla Ciebie! W każdej chwili możesz sprawdzić aktualny kurs cyfrowych walut oraz zweryfikować, jak jej ceny kształtowały się w przeszłości. Dzięki temu będziesz mógł podjąć najlepszą, świadomą decyzję o inwestycji. Nie masz czasu aby na bieżąco śledzić, ile kosztuje kryptowaluta Aragon? Nie szkodzi – skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w momencie, gdy osiągnie pożądaną cenę! Wszystkie ceny, które widzisz na naszej stronie zawierają już koszty transakcji, więc nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek – kupujesz dokładnie to, co widzisz! W Bitladon możesz skorzystać również z funkcji “dowolna za dowolną” i wymieniać jedną walutę na inną. W ten sposób o połowę zredukujesz koszty transakcji! Te mogą być jeszcze niższe, jeśli zostaniesz naszym stałym klientem. 

Masz pytania lub wątpliwości? Poproś o pomoc!

Chciałbyś wejść do świata handlu kryptowalutami, ale nie wiesz od czego zacząć? A może masz jakieś pytania lub wątpliwości? Zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami na naszej stronie lub przeczytaj instrukcje! Jeżeli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, zadaj nam pytanie na czacie, wyślij nam e-mail lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.