Menu Moje konto

Ankr

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,02257644
-9.43%24H

Kup Ankr, w prosty i szybki sposób w Bitladon

Dzięki Bitladon możesz łatwo i szybko kupić lub sprzedać posiadane jednostki Ankr coin. Oprócz szerokiej oferty obejmującej ponad 200 różnych walut, naszym użytkownikom udostępniamy prostą w obsłudze, intuicyjną platformę. Naszym celem jest sprawienie, by handel kryptowalutami był łatwy i dostępny dla każdego, również dla osób początkujących. Oprócz Ankr oferujemy również inne znane waluty, takie jak Bitcoin czy Ethereum.

Wykres Ankr

Sieć Ankr

Budując platformę przetwarzania rozproszonego, która może wykorzystywać nieaktywne komputery na wydajnym rynku, sieć Ankr dąży do stworzenia bardziej otwartego ekosystemu chmury. Zespół stojący za Ankr dostrzega wysokie marże osiągane przez wielkich gigantów technologicznych zaangażowanych w branżę przetwarzania w chmurze. Uważa, że ​​powinno ono stać się bardziej dostępne dla studentów i startupów, które nie mogą sobie pozwolić na tak wysokie koszty.

Prosty i bezpieczny handel na giełdzie Bitladon

Wiele osób uważa, że handel kryptowalutami jest trudny i wymaga zaawansowanej wiedzy oraz umiejętności technicznych. My uważamy wręcz przeciwnie! Jesteśmy przekonani, że handel walutami może być równie prosty, co zakup ubrań online. By taki był również dla Ciebie, na naszej platformie udostępniamy aktualny kurs Ankr oraz nowoczesne metody płatności online, np. SEPA czy SOFORT. Korzystając z nich, możesz w prosty sposób połączyć utworzone w naszym serwisie konto ze swoim rachunkiem bankowym. Już po chwili będziesz mógł kupować i sprzedawać BTC, Ankr. Środki, które wpłacisz bezpośrednio na swoje konto, zaksięgowane zostaną na nim błyskawicznie, a Ty już po chwili będziesz mógł kupić Ankr. Kryptowaluta dostępna jest w Bitladon w rynkowej cenie, którą w każdej chwili możesz sprawdzić, by podjąć decyzję o inwestycji.  

Poproś o pomoc

Choć dokładamy wszelkich starań, by handel walutami był dla naszych użytkowników jak najprostszy, na początku możesz mieć wiele pytań oraz wątpliwości. Rozwiążesz je zaglądając do naszej sekcji FAQ oraz czytając instrukcje. Jeśli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji, w każdej chwili możesz zwrócić się do naszego działu pomocy technicznej. Pomoc uzyskasz wysyłając nam wiadomość na adres [email protected] lub dzwoniąc na naszą infolinię. Możesz również porozmawiać z nami na czacie. W godzinach naszej pracy czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza zwykle 10 minut! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.