Menu Moje konto

Ambrosus

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,00762
11.27%24H

Postaw na szybki i bezpieczny handel walutami w Bitladon

Myślisz, że handel kryptowalutami jest trudny i skomplikowany? A może obawiasz się o bezpieczeństwo swoich środków? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, zmień myślenie! Dla nas Twoje bezpieczeństwo to priorytet, a zapewnienie prostej obsługi – jeden z najważniejszych celów. Nie wierzysz? Utwórz konto w Bitladon i już dziś kum Abrosus (AMB), Ethereum bądź inną walutę. Czeka ich na Ciebie ponad 200, więc z pewnością wybierzesz odpowiednią dla siebie inwestycję!

Wykres Ambrosus

Jaką walutą jest Abrosus?

Ambrosus to zdecentralizowana sieć dla IoT oparta na blockchainie, stworzona dla przedsiębiorstw spożywczych oraz farmaceutycznych. Umożliwia im bezpieczny i bezproblemowy kontakt między rozproszonymi bazami danych. W ten sposób pozwala zoptymalizować widoczność łańcucha dostaw i zapewnia wysoką jakość w ekosystemach iOT. 

Chcesz kupić Abrosus? Utwórz konto w Bitladon i zasil je środkami

W Bitladon w prosty sposób możesz kupować i sprzedawać Abrosus Coin oraz inne cyfrowe waluty. Nie musisz ograniczać się do Abrosus – kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych w Bitladon! By kupić jedną z nich, utwórz swoje konto i zasil je środkami. Jeśli zrobisz to za pomocą iDeal lub Bancontact, już po chwili będziesz mógł kupić wybraną walutę. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji swojego konta – przetwarzać będziemy je z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. W dowolnej chwili będziesz mógł wypłacić środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. 

Kupuj waluty w najlepszej cenie

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje Abrosus. Kurs waluty jest zawsze aktualny, a oprócz niego możesz sprawdzić także dostępny na stronie wykres. Dowiesz się z niego, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości: na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz minionych 24 godzin. Na tej podstawie łatwiej Ci będzie zdecydować o kupnie bądź sprzedaży waluty. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na monitorowanie kursów walut, skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w ustalonej przez siebie cenie. Polecamy Ci również wymianę jednej waluty na inną – dzięki temu zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. 

Przeczytaj instrukcje i sprawdź FAQ

Chcesz, by handel kryptowalutami był dla Ciebie jak najprostszy? Na początek przeczytaj dostępne na naszej stronie instrukcje i zajrzyj do sekcji FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością we wszystkim Ci pomożemy! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.