Menu Moje konto

Ambire AdEx

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,14364505
-10.18%24H

Kupuj i sprzedawaj Adex, kiedy tylko zechcesz

Chciałbyś mieć stały, bieżący dostęp do aktualnych kursów kryptowalut? Bitlaton to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Nasza platforma pozwoli Ci w dowolnym momencie sprawdzić aktualną cenę ADX, Litecoin oraz innych walut. Ponieważ jest intuicyjna i prosta w obsłudze, by zaczać, nie musisz posiadać doświadczenia oraz wiedzy. We wszystkim Ci pomożemy! Na początek będziesz musiał założyć swoje konto, a gdy poddamy je krótkiej weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami. Zrób to przez iDeal lub Bancontact, a środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie! Gdy to nastąpi, bez żadnych przeszkód będziesz mógł kupić AdEx bądź inną walutę.

Wykres Ambire AdEx

Czym jest waluta AdEx?

AdEx, a więc Ad Exchange, to zdecentralizowana sieć reklamowa zbudowana na blockchainie Ethereum. Waluta zaprojektowana została w celu przejęcia tradycyjnych cyfrowych modeli reklamowych za pomocą przejrzystego, ukierunkowanego rozwiązania dla reklamodawców i współpracy z wydawcami. Sieć AdEx dedykowana jest wszystkim urządzeniom i systemom operacyjnym. Działa na tokenach ADX używanych przez reklamodawców i wydawców do kupna oraz sprzedaży reklam.

Utwórz i aktywuj konto w Bitladon

Dane, które podasz w czasie tworzenia konta w Bitladon, przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Utworzenie konta jest zatem nie tylko szybkie, ale także bezpieczne. Po utworzeniu i weryfikacji twojego konta, w prosty sposób będziesz mógł zasilić je środkami. W tym celu możesz skorzystać z jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Już po chwili środki dostępne będą na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł rozpocząć handel z ADX, BTC  lub innymi walutami. Zakupione waluty możesz przechowywać w swoim portfelu lub na naszym serwerze offline – tylko od Ciebie zależy, gdzie umieścisz Adex. Kryptowalutę możesz wypłacić w dowolnym momencie – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Natychmiast przekierujemy je na wskazany rachunek! Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty, dlatego im częściej będziesz kupował i sprzedawał waluty, tym więcej zyskasz na handlu  ADX (AdEX) i innymi walutami. 

Masz jakieś pytania?

Wciąż nie możesz rozgryź, jak działa nasza platforma? A może po prostu potrzebujesz więcej informacji przed rozpoczęciem? Zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj nasze instrukcje. Znajdziesz tam wiele ważnych informacji na temat handlu Adex i innymi walutami. Jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0)85 007 4844, pisząc na [email protected] lub poprzez czat!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.