Menu Moje konto

Algorand

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,26461537
6.77%24H

Kupuj i sprzedawaj Algorand w Bitladon

Bitladon to rosnąca w siłę polska giełda kryptowalut oferująca szeroki wybór walut, m.in. walutę Algo. Za pośrednictwem platformy Algorand możesz kupować waluty szybko i łatwo, nawet jeśli nie posiadasz wiedzy technicznej i doświadczenia w handlu walutami. Platforma zaprojektowana została w taki sposób, aby umożliwić realizowanie transakcji każdemu, również osobom początkującym. Nie wierzysz? Załóż swoje konto w Bitladon już dziś i zacznij kupować Algorand Coin w najlepszej cenie! 

Wykres Algorand

Najlepsze, zawsze aktualne ceny

Chcesz kupić Bitcoin, Algo? Kryptowaluta teraz dostępna jest w najlepszej cenie w Bitladon! Ta, którą widzisz na naszej stronie, zawiera już wszelkie opłaty. Nie musisz więc obawiać się przykrych niespodzianek – dokładnie wiesz, za co i ile płacisz. Jeżeli wahasz się nad kupnem bądź sprzedażą waluty, sprawdź dostępne na stronie wykresy – to z nich dowiesz się, czy dany moment jest najbardziej odpowiedni na finalizację transakcji. Procentowo zaznaczone zostały na nich wzrosty i spadki ceny waluty na przestrzeni ostatniej doby oraz kilku poprzednich miesięcy. Algorand, kryptowalutę, którą jesteś zainteresowany, możesz kupować jeszcze taniej – by to zrobić, zostań naszym stałym klientem i ciesz się niższymi kosztami transakcji! 

Utwórz swoje konto już dziś

Aby zacząć kupować i sprzedawać cyfrowe waluty w Bitladon, musisz jedynie utworzyć swoje konto prywatne bądź biznesowe. Już po chwili poddamy je weryfikacji, dzięki której nie będzie Cię obowiązywać limit transakcji (do łącznej wartości 100 euro tygodniowo). By handlować bez ograniczeń, potrzebujesz zaledwie kilku chwil! Dane, które podasz w czasie weryfikacji przetwarzać będziemy z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi RODO. Zarówno założenie konta, jak i kupno oraz sprzedaż kryptowaluty, są w Bitladon proste – poradzi sobie z nimi każdy, nawet osoba, która w świecie handlu kryptowalutami stawia pierwsze kroki. 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Nim skontaktujesz się z naszym działem pomocy technicznej, zajrzyj do sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami i przeczytaj instrukcję. Zapraszamy cię również do bazy wiedzy na naszej stronie. Jeśli nie znajdziesz tam poszukiwanych informacji i odpowiedzi, napisz do nas na czacie, wyślij nam wiadomość e-mail lub napisz na naszą infolinię. Nasi eksperci pomogą Ci z przyjemnością!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.