Menu Moje konto

AirSwap

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,10126043
-4.33%24H

Chcesz kupować i sprzedawać AirSwap w najlepszej cenie?

AirSwap, znana również jako kryptowaluta AST, jest jedną z wielu walut, którymi możesz handlować w Bitladon. Oczywiście ważne jest, abyś przed zakupem zweryfikował cenę AirSwap bądź waluty waluty, którą zamierzasz kupić. W każdej chwili możesz również sprawdzić stan swojego portfela. Nasza platforma jest przejrzysta i prosta w obsłudze. W dowolnym momencie możesz zweryfikować nie tylko aktualne kursy walut, ale także ceny z ostatnich kilku miesięcy. Informacje wzroście i spadku wartości waluty wyrażone są w procentach, dzięki czemu wystarczy rzut oka, byś wiedział, czy to odpowiedni moment na zakup AirSwap. Tokeny, które zakupisz możesz przechowywać w swoim własnym portfelu lub na naszych serwerach offline. 

Wykres AirSwap

Jaką walutą jest AirSwap?

Airswap to protokół peer-to-peer służący do wymiany tokenów Ethereum. Airswap chce umożliwić wymianę tokenów w sieci Ethereum bez interwencji pośredników oraz opłat. Celem jest twórców Airswap jest sprawienie, by kupno i sprzedaż tokenów były prostsze ibezpieczniejsze. AirSwap (AST) chce zapewnić użytkownikom globalny, łatwo dostępny i bezproblemowy handel. Obecnie oferuje trzy produkty: Instan, Spaces i DexIndex

Utwórz konto i zacznij!

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu handlu kryptowalutami, a być może również o zakupie tokenów AST lub Bitcoin. Nie wiesz jednak, od czego zacząć? Zacznij od utworzenia swojego konta w Bitladon! Utworzenie konta jest proste i zajmuje niewiele czasu. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podajesz – wszystkie przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG. Po zweryfikowaniu konta możesz przelać wybraną kwotę euro do osobistego portfela, na przykład przez SEPA. Już po chwili będziesz mógł handlować AirSwap i innymi kryptowalutami! Wcześniej koniecznie sprawdź, jaka jest aktualna cena AirSwap. Kurs oraz wykres ukazujący ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy, znajdziesz na naszej stronie. 

Masz pytania? Potrzebujesz pomocy?

Wciąż się wahasz, masz pytania lub wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszej platformy? Sprawdź FAQ i przeczytaj instrukcje! Jeśli nie znajdziesz w nich poszukiwanych informacji, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail, zadzwonić do nas lub rozpocząć rozmowę na czacie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy. W weekendy czas oczekiwania na odpowiedź będzie nieco dłuższy.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.