Menu Moje konto

AirDAO

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,01032271
-4.61%24H

Postaw na szybki i bezpieczny handel walutami w Bitladon

Myślisz, że handel kryptowalutami jest trudny i skomplikowany? A może obawiasz się o bezpieczeństwo swoich środków? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca, zmień myślenie! Dla nas Twoje bezpieczeństwo to priorytet, a zapewnienie prostej obsługi – jeden z najważniejszych celów. Nie wierzysz? Utwórz konto w Bitladon i już dziś kum Abrosus (AMB), Ethereum bądź inną walutę. Czeka ich na Ciebie ponad 200, więc z pewnością wybierzesz odpowiednią dla siebie inwestycję!

Wykres AirDAO

Jaką walutą jest Abrosus?

Ambrosus to zdecentralizowana sieć dla IoT oparta na blockchainie, stworzona dla przedsiębiorstw spożywczych oraz farmaceutycznych. Umożliwia im bezpieczny i bezproblemowy kontakt między rozproszonymi bazami danych. W ten sposób pozwala zoptymalizować widoczność łańcucha dostaw i zapewnia wysoką jakość w ekosystemach iOT. 

Chcesz kupić Abrosus? Utwórz konto w Bitladon i zasil je środkami

W Bitladon w prosty sposób możesz kupować i sprzedawać Abrosus Coin oraz inne cyfrowe waluty. Nie musisz ograniczać się do Abrosus – kryptowaluta jest jedną z ponad 200 dostępnych w Bitladon! By kupić jedną z nich, utwórz swoje konto i zasil je środkami. Jeśli zrobisz to za pomocą iDeal lub Bancontact, już po chwili będziesz mógł kupić wybraną walutę. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji swojego konta – przetwarzać będziemy je z najwyższą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. W dowolnej chwili będziesz mógł wypłacić środki – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. 

Kupuj waluty w najlepszej cenie

W Bitladon w każdej chwili możesz sprawdzić, ile aktualnie kosztuje Abrosus. Kurs waluty jest zawsze aktualny, a oprócz niego możesz sprawdzić także dostępny na stronie wykres. Dowiesz się z niego, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości: na przestrzeni ostatnich miesięcy oraz minionych 24 godzin. Na tej podstawie łatwiej Ci będzie zdecydować o kupnie bądź sprzedaży waluty. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na monitorowanie kursów walut, skonfiguruj automatyczną transakcję i kup walutę w ustalonej przez siebie cenie. Polecamy Ci również wymianę jednej waluty na inną – dzięki temu zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. 

Przeczytaj instrukcje i sprawdź FAQ

Chcesz, by handel kryptowalutami był dla Ciebie jak najprostszy? Na początek przeczytaj dostępne na naszej stronie instrukcje i zajrzyj do sekcji FAQ. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Z przyjemnością we wszystkim Ci pomożemy! 

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.