Menu Moje konto

Aion

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,04348796
5.81%24H

Aion – kupuj i sprzedawaj walutę w Bitladon

Aion to waluta, którą w prosty sposób kupisz na platformie Bitladon. Oferujemy najniższe ceny oraz szeroki wybór popularnych walut. Nasza platforma dostępna jest dla każdego, również dla osób początkujących, które nie mają wiedzy oraz doświadczenia w handlu kryptowalutami. Dzięki niej każdy z Was może zainwestować w Aion! Kryptowaluta jest jedną z wielu dostępnych na naszej platformie – sprawdź aktualne kursy i podejmij najlepszą decyzję!

Wykres Aion

Kup Aion za pośrednictwem iDeal, Bancontact lub innej metody płatności

Aby jak najszybciej zasilić swoje konto euro, wykorzystaj jedną z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. Dzięki nim Twoje pieniądze będą dostępne na koncie w ciągu kilku minut, a Ty niemal od razu będziesz mógł zakupić Aion. Nasza platforma jest całkowicie bezpieczna, a Twoje dane przetwarzamy zgodnie z wytycznymi AVG.

Kupujesz i sprzedajesz monety anionowe we właściwym czasie?

Chcesz kupić Aion? Cena waluty w Bitladon z pewnością okaże się korzystna! Aktualne informacje na temat kursu Aion oraz innych walut zawsze znajdziesz na naszej stronie. W prosty sposób utworzysz na niej swoje konto biznesowe lub osobiste które umożliwi Ci kupno oraz sprzedaż Aion. Wykres ze zmianami ceny jest dostępny do każdej waluty. Ponadto warto wiedzieć, że częściej handlujesz na naszej platformie, tym większa zniżka na koszty transakcji!

Sieć, która umożliwia skalowanie

Szybkość transakcji oraz pojemność danych połączonych łańcuchów bloków w przypadku waluty Aion jest zwiększona. Wynika to z możliwości uruchomienia aplikacji na wielu łańcuchach bloków. Publiczne i prywatne łańcuchy bloków mogą współpracować z innymi powiązanymi łańcuchami bloków. To pozwala na skalowanie sieci i stałe powiększanie swoich zysków.

Jak zacząć

W naszych instrukcjach znajdziesz wiele cennych informacji, które pomogą Ci wejść do świata handlu kryptowalutami. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące naszej platformy, zajrzyj do sekcji FAQ. A może potrzebujesz wsparcia naszego działu pomocy technicznej? Wyślij do nas wiadomość e-mail, zadzwoń na infolinię lub rozpocznij czat z jednym z naszych pracowników.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.