Menu Moje konto

Agrello

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,09192024
1.32%24H

Zainwestuj w walutę na platformie Bitladon

Jesteś gotów zainwestować w Agrello (DLT) bądź inną cfrową walutę? Zrób to w Bitladon! Nasza platforma to doskonałe miejsce zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących. By z niej skorzystać, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej – jej obsługa jest tak prosta, że poradzisz z nią sobie bez trudu! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika w naszym serwisie.

Wykres Agrello

Utwórz swoje konto w kilku krokach

By rozpocząć handel walutami na naszej platformie i kupić DLT Agrello, Tether bądź inną walutę, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami i przejść do transakcji. Po uworzeniu konta poddamy je szybkiej weryfikacji, która pozwoli Ci niemal bez ograniczeń handlować walutami. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto będzie już gotowe, zasilisz je euro za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. Bancontact. Gdy środki zostaną zaksięgowane, bez przeszkód będziesz kupić Agrello, Ethereum bądź inną walutę. 

Sprawdź aktualny kurs waluty i zrealizuj transakcję

Jesteś zdecydowany na zakup Agrello Coin? To świetna decyzja! Przed zakupem sprawdź jednak aktualny kurs waluty na naszej stronie. Zweryfikuj również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeżeli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować ceny walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas sam ustalasz cenę, którą chcesz zapłacić za zakup waluty. W Bitladon zawsze wiesz, ile zapłacisz – ceny, które widzisz na stronie, są ostateczne i zawierają już wszelkie koszty transakcji. Te, choć są wyjątkowo korzystne, mogą być jeszcze niższe. Jak to możliwe? To proste – zostań naszym stałym klientem i zyskaj dodatkowy rabat. Wówczas jeszcze taniej będziesz mógł kupować Agrello. Kryptowaluta będzie tańsza również wtedy, gdy zdecydujecie się skorzystać z naszej funkcji “dowolna za dowolną”. 

Zajrzyj do sekcji FAQ, by znaleźć odpowiedź

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji FAQ! Możesz również przeczytać dostępne na stronie instrukcje lub skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością we wszystkim Ci pomogą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.