Menu Moje konto

Agrello

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,04217
-1.64%24H

Zainwestuj w walutę na platformie Bitladon

Jesteś gotów zainwestować w Agrello (DLT) bądź inną cfrową walutę? Zrób to w Bitladon! Nasza platforma to doskonałe miejsce zarówno dla osób doświadczonych, jak i początkujących. By z niej skorzystać, nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej – jej obsługa jest tak prosta, że poradzisz z nią sobie bez trudu! Jedyne, czego potrzebujesz, aby zacząć, to konto użytkownika w naszym serwisie.

Wykres Agrello

Utwórz swoje konto w kilku krokach

By rozpocząć handel walutami na naszej platformie i kupić DLT Agrello, Tether bądź inną walutę, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Już po chwili będziesz mógł zasilić je środkami i przejść do transakcji. Po uworzeniu konta poddamy je szybkiej weryfikacji, która pozwoli Ci niemal bez ograniczeń handlować walutami. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo danych, które podasz w czasie weryfikacji – przetwarzać będziemy je z największą starannością, zgodnie z wytycznymi AVG. Gdy Twoje konto będzie już gotowe, zasilisz je euro za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. Bancontact. Gdy środki zostaną zaksięgowane, bez przeszkód będziesz kupić Agrello, Ethereum bądź inną walutę. 

Sprawdź aktualny kurs waluty i zrealizuj transakcję

Jesteś zdecydowany na zakup Agrello Coin? To świetna decyzja! Przed zakupem sprawdź jednak aktualny kurs waluty na naszej stronie. Zweryfikuj również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty w przeszłości. Jeżeli nie masz czasu, aby na bieżąco monitorować ceny walut, możesz skonfigurować automatyczną transakcję. Wówczas sam ustalasz cenę, którą chcesz zapłacić za zakup waluty. W Bitladon zawsze wiesz, ile zapłacisz – ceny, które widzisz na stronie, są ostateczne i zawierają już wszelkie koszty transakcji. Te, choć są wyjątkowo korzystne, mogą być jeszcze niższe. Jak to możliwe? To proste – zostań naszym stałym klientem i zyskaj dodatkowy rabat. Wówczas jeszcze taniej będziesz mógł kupować Agrello. Kryptowaluta będzie tańsza również wtedy, gdy zdecydujecie się skorzystać z naszej funkcji “dowolna za dowolną”. 

Zajrzyj do sekcji FAQ, by znaleźć odpowiedź

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji FAQ! Możesz również przeczytać dostępne na stronie instrukcje lub skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Nasi eksperci z przyjemnością we wszystkim Ci pomogą!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Deposit euro

Enter the desired amount:

Transaction fee will be deducted of the given amount.

iDeal
Costs: € 0,00
Bancontact
Costs: 1.1%
SEPA
Costs: € 0,00
Giropay
Costs: 2%
Sofort
Costs: 2%
Manual transfer: This week you can still deposit a maximum of . Minimal deposit is € 10,-.

Our bank account number (IBAN):
NL08 BUNQ 2291 5794 28

In the name of:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Description (client number):


We process desposited euro directly. Keep in mind that a manual transfer may take one business day.