Menu Moje konto

Aeternity

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,26282
11.95%24H

Kup Aeternity w Bitladon

Chcesz kupować oraz sprzedawać waluty na przejrzystej, prostej w obsłudze giełdzie kryptowalut online? Bitladon to propozycja dla Ciebie! U nas nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych niespodzianek czy dodatkowych opłat. Ceny podane na stronie są cenami ostatecznymi, które zawierają wszelkie opłaty. 2-proc. opłatę transakcyjną możesz dodatkowo zmniejszyć do wysokości 1,75-proc., jeśli tylko zdecydujesz się zostać naszym stałym klientem. W Bitladon możesz w prosty sposób kupować oraz sprzedawać Aeternity (AE), zarządzając walutą w portfelu Aeternity. By sfinalizować zakup waluty, możesz wykorzystać jedną z metod płatności, np. iDeal. Nie musisz obawiać się również długiego czasu oczekiwania na wypłatę środków – dokonamy jej błyskawicznie, wystarczy, że zlecisz nam taką dyspozycję! 

Wykres Aeternity

O projekcie Aeternity

Aeternity to waluta powstała dzięki innowacyjnemu pomysłowi na skalowalność blockchain dla inteligentnych kontraktów. Największym problemem związanym z projektami blockchain jest bowiem właśnie skalowalność, która często nie obsługuje dużych ilości transakcji. Aeternity wykorzystuje inteligentne kontrakty poza łańcuchem bloków, co zwiększa szybkość i anonimowość. Kolejną ważną innowacją Aeternity (AE) jest wdrożenie Oracle. Wyrocznie zapewniają, że rzeczywiste dane mogą być wyszukiwane i stosowane do inteligentnych umów. Możesz pomyśleć o wynikach sportowych, cenach akcji lub pogodzie.

Czy Aeternity — kryptowaluta którą chcesz handlowac?

Gotowy do startu w Bitladon? Jeśli tak, nie zwlekaj i już dziś załóż konto osobiste lub biznesowe w naszym serwisie. Gdy tylko je zweryfikujemy, będziesz mógł zasilić swoje konto euro i rozpocząć handel Aeternity. Kurs wszystkich cyfrowych walut możesz sprawdzić w każdej chwili.  Zarówno Twoje środki, jak i dane są bezpieczne – przechowujemy je zgodnie z wytycznymi AVG. 

Czy masz pytania dotyczące zakupu Aeternity?

Cieszymy się, gdy możemy służyć Ci pomocą! Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś wątpliwości, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji z najczęsciej zadawanymi pytaniami. Zachęcamy Cię również do lektury instrukcji. A może chcesz się z nami skontaktować?  Zadzwoń do nas pod numer +31 (0)85 007 4844, wyślij wiadomość e-mail lub rozpocznij rozmowę na czacie. Z nami Twoje pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami będą naprawdę proste!  

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.