Menu Moje konto

Aeternity

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,08946
-5.39%24H

Kup Aeternity w Bitladon

Chcesz kupować oraz sprzedawać waluty na przejrzystej, prostej w obsłudze platformie? Bitladon to propozycja dla Ciebie! U nas nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych niespodzianek czy dodatkowych opłat. Ceny podane na stronie są cenami ostatecznymi, które zawierają wszelkie opłaty. 2-proc. opłatę transakcyjną możesz dodatkowo zmniejszyć do wysokości 1,75-proc., jeśli tylko zdecydujesz się zostać naszym stałym klientem. W Bitladon możesz w prosty sposób kupować oraz sprzedawać Aeternity (AE), zarządzając walutą w portfelu Aeternity. By sfinalizować zakup waluty, możesz wykorzystać jedną z metod płatności, np. iDeal. Nie musisz obawiać się również długiego czasu oczekiwania na wypłatę środków – dokonamy jej błyskawicznie, wystarczy, że zlecisz nam taką dyspozycję!

Wykres Aeternity

O projekcie Aeternity

Aeternity to waluta powstała dzięki innowacyjnemu pomysłowi na skalowalność blockchain dla inteligentnych kontraktów. Największym problemem związanym z projektami blockchain jest bowiem właśnie skalowalność, która często nie obsługuje dużych ilości transakcji. Aeternity wykorzystuje inteligentne kontrakty poza łańcuchem bloków, co zwiększa szybkość i anonimowość. Kolejną ważną innowacją Aeternity (AE) jest wdrożenie Oracle. Wyrocznie zapewniają, że rzeczywiste dane mogą być wyszukiwane i stosowane do inteligentnych umów. Możesz pomyśleć o wynikach sportowych, cenach akcji lub pogodzie.

Czy Aeternity — kryptowaluta którą chcesz handlowac?

Gotowy do startu w Bitladon? Jeśli tak, nie zwlekaj i już dziś załóż konto osobiste lub biznesowe w naszym serwisie. Gdy tylko je zweryfikujemy, będziesz mógł zasilić swoje konto euro i rozpocząć handel Aeternity. Kurs wszystkich cyfrowych walut możesz sprawdzić w każdej chwili.  Zarówno Twoje środki, jak i dane są bezpieczne – przechowujemy je zgodnie z wytycznymi AVG. 

Czy masz pytania dotyczące zakupu Aeternity?

Cieszymy się, gdy możemy służyć Ci pomocą! Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś wątpliwości, koniecznie zajrzyj do naszej sekcji z najczęsciej zadawanymi pytaniami. Zachęcamy Cię również do lektury instrukcji. A może chcesz się z nami skontaktować?  Zadzwoń do nas pod numer +31 (0)85 007 4844, wyślij wiadomość e-mail lub rozpocznij rozmowę na czacie. Z nami Twoje pierwsze kroki w świecie handlu kryptowalutami będą naprawdę proste!  

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.