Menu Moje konto

Aeron

Zaawansowany

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,11076
1.52%24H

Kup lub sprzedaj ARN za euro

ARN wykorzystuje blockchain do poprawy lotnictwa. Problem, który Aeron chce rozwiązać, polega na tym, że najczęstszą przyczyną wypadków lotniczych są czynniki ludzkie. Przykładem tego jest to, że piloci mają mniej doświadczenia w lataniu, niż wskazują, szkoły lotnicze mogą zostać zepsute, w wyniku czego fałszywe doświadczenia pilotów lub szkoły lotnicze używają przestarzałych technik do zarządzania danymi uczniów. Według Aeron można to rozwiązać za pomocą technologii blockchain.

Wykres Aeron

Założenie konta to początek

Utwórz konto w Bitladon łatwo, szybko i bezpiecznie, aby rozpocząć handel. Jesteśmy bardzo ostrożni z Twoimi danymi i zapisujemy je zgodnie z wytycznymi AVG. Po zweryfikowaniu konta możesz na nim nałożyć pieniądze. Dzięki temu możesz kupować i sprzedawać ARN. Kryptowaluta jest dostępna, również możesz zobaczyć wszystkie dostępne monety, które oferujemy. Są one bezpiecznie przechowywane w naszych portfelach sprzętowych / offline, ale możesz również zapisać je we własnym portfelu.

Kup lub sprzedaj Aeron i inne kryptowaluty

Rozpoczęcie pracy jest bardzo łatwe. Po prostu przenieś wybraną kwotę w euro na swoje konto i zacznij kupować i sprzedawać Aeron (ARN), Tether lub inną kryptowalutę po bieżącej cenie. W Bitladon staramy się, aby handel kryptowalutami był tak łatwy i bezpieczny, jak to możliwe. To od Ciebie zależy, czy zatrzymasz monety na swoim koncie, czy też wyślesz je w inne miejsce. Możesz dokonać dowolnego wyboru. Możesz zacząć handlować, kiedy tylko chcesz. To wspaniała rzecz w inwestowaniu w kryptowaluty. Co więcej, dzięki Bitladon możesz używać monet z jednej kryptowaluty, aby kupić inną kryptowalutę. Zacznij już dziś!

Chcesz wiedzieć więcej?

Często zadawane pytania można znaleźć na naszej stronie FAQ oraz w naszych instrukcjach. Oczywiście możesz również skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 za pośrednictwem czatu, telefonu lub e-maila. Możesz również skontaktować się z nami poza godzinami naszej pracy. Chętnie pomożemy Ci działać w przyszłości!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.