Menu Moje konto

Aelf

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,28067064
-2.37%24H

Kupno i sprzedaż Aelf – łatwo, szybko i bezpiecznie

Aelf to kryptowaluta, którą możesz kupić w sposób łatwy, szybki i bezpieczny na giełdzie kryptowalut online Bitladon. Stawiamy na jasne i transparentne zasady, dzięki czemu kupując waluty w Bitladon czujesz się w pełni bezpiecznie. Ceny, które widzisz na naszej stronie, są cenami ostatecznymi. Zawsze więc wiesz, ile zapłacisz kupując walutę. 

Wykres Aelf

Jaką monetą jest moneta Aelf?

Aelf to system operacyjny dla łańcuchów bloków. Ponieważ Linux dedykowany jest komputerom, Aelf chce zostać technologią blockchain. Aelf coin posiada łańcuch główny oraz kilka łańcuchów, które działają poza nim. Z powodu łańcuchów bocznych nacisk na łańcuch główny jest niższy, a wydajność robocza wyższa. Każda branża ma swój własny łańcuch boczny, który może dostosować jak najlepiej dla swojej działalności. Komunikacja z różnych łańcuchów bocznych przebiega przez łańcuch główny.

Utwórz konto łatwo i szybko

Handel cyfrowymi walutami w Bitladon rozpoczyna się od utworzenia konta użytkownika. Możesz zacząć już dziś! Gdy utworzysz konto, połącz je z rachunkiem bankowym za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal. Gdy potwierdzimy Twoją tożsamość, będziesz mógł zasilić konto środkami i kupować waluty niemal bez ograniczeń. Użytkownikom naszej platformy oferujemy szereg przydatnych funkcjonalności, m.in. opcję wymiany “dowolna za dowolną”. Polega ona na wymianie jednej waluty na inną. Gdy zdecydujesz się kupić kryptowalutę Elf płacąc Bitcoinem,  błyskawicznie zrealizujesz transakcję i zaoszczędzisz połowę kosztów transakcji. Przed podjęciem decyzji o inwestycji warto uważnie przeanalizować ceny oraz dostępne w Bitladon wykresy. Chcesz wiedzieć, ile kosztuje Elf? Kurs waluty aktualizujemy na bieżąco i w każdej chwili możesz sprawdzić go na naszej stronie. 

Masz pytania dotyczące dotyczące swojego konta lub handlu walutami w Bitladon

Odpowiedzi na większość pytań możesz znaleźć na stronie FAQ. Zachęcamy również do lektury instrukcji, które wyjaśniają zasady funkcjonowania naszej platformy. Jeśli chcesz skontaktować się z nami bezpośrednio, możesz to zrobić przez telefon, pocztę e-mail lub czat. Chętnie we wszystkim Ci pomożemy!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.