Menu Moje konto

AdEx

Advanced

Due to this functionality you can put purchase and sales orders in the system, so that you can buy or sell automatically at the desired price.

For this functionality you have to be logged in.

€ 0,05255
10.50%24H

Kupuj i sprzedawaj Adex, kiedy tylko zechcesz

Chciałbyś mieć stały, bieżący dostęp do aktualnych kursów kryptowalut? Bitlaton to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Nasza platforma pozwoli Ci w dowolnym momencie sprawdzić aktualną cenę ADX, Litecoin oraz innych walut. Ponieważ jest intuicyjna i prosta w obsłudze, by zaczać, nie musisz posiadać doświadczenia oraz wiedzy. We wszystkim Ci pomożemy! Na początek będziesz musiał założyć swoje konto, a gdy poddamy je krótkiej weryfikacji, będziesz mógł zasilić je środkami. Zrób to przez iDeal lub Bancontact, a środki błyskawicznie pojawią się na Twoim koncie! Gdy to nastąpi, bez żadnych przeszkód będziesz mógł kupić AdEx bądź inną walutę.

Wykres AdEx

Czym jest waluta AdEx?

AdEx, a więc Ad Exchange, to zdecentralizowana sieć reklamowa zbudowana na blockchainie Ethereum. Waluta zaprojektowana została w celu przejęcia tradycyjnych cyfrowych modeli reklamowych za pomocą przejrzystego, ukierunkowanego rozwiązania dla reklamodawców i współpracy z wydawcami. Sieć AdEx dedykowana jest wszystkim urządzeniom i systemom operacyjnym. Działa na tokenach ADX używanych przez reklamodawców i wydawców do kupna oraz sprzedaży reklam.

Utwórz i aktywuj konto w Bitladon

Dane, które podasz w czasie tworzenia konta w Bitladon, przetwarzać będziemy zgodnie z wytycznymi AVG. Utworzenie konta jest zatem nie tylko szybkie, ale także bezpieczne. Po utworzeniu i weryfikacji twojego konta, w prosty sposób będziesz mógł zasilić je środkami. W tym celu możesz skorzystać z jednej z dostępnych metod płatności, np. iDeal. Już po chwili środki dostępne będą na Twoim koncie, a Ty będziesz mógł rozpocząć handel z ADX, BTC  lub innymi walutami. Zakupione waluty możesz przechowywać w swoim portfelu lub na naszym serwerze offline – tylko od Ciebie zależy, gdzie umieścisz Adex. Kryptowalutę możesz wypłacić w dowolnym momencie – wystarczy, że złożysz taką dyspozycję. Natychmiast przekierujemy je na wskazany rachunek! Dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne rabaty, dlatego im częściej będziesz kupował i sprzedawał waluty, tym więcej zyskasz na handlu  ADX (AdEX) i innymi walutami. 

Masz jakieś pytania?

Wciąż nie możesz rozgryź, jak działa nasza platforma? A może po prostu potrzebujesz więcej informacji przed rozpoczęciem? Zajrzyj na naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub przeczytaj nasze instrukcje. Znajdziesz tam wiele ważnych informacji na temat handlu Adex i innymi walutami. Jeśli wciąż będziesz mieć jakieś pytania, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer +31 (0)85 007 4844, pisząc na [email protected] lub poprzez czat!

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Pięć najczęściej zadawanych pytań

Tutaj zobaczysz pięć z najczęściej zadawanych pytań.

Zobacz wszystkie pytania

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):
1000


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.