Menu Moje konto

Aave

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 85,0687052
3.25%24H

Kupuj i sprzedawaj waluty w Bitladon – nowoczesnej giełdzie handlu walutami

Szukasz nowoczesnej, a zarazem prostej w obsłudze giełdy handlu kryptowalutami? Bitladon to miejsce odpowiednie dla Ciebie! Nasza giełda kryptowalut online dedykowana jest każdemu, zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Nie musisz posiadać doświadczenia czy specjalistycznej wiedzy technicznej by kupić Aave (AAVE) bądź inną walutę. Od czego zacząć? Oczywiście od utworzenia swojego konta!

Wykres Aave

Utwórz konto w kilku krokach i rozpocznij handel

By rozpocząć handel cyfrowymi walutami w Bitladon, musisz utworzyć swoje konto prywatne lub biznesowe. Utworzenie konta zajmie Ci zaledwie kilka chwil! Gdy konto będzie gotowe, poddaj je szybkiej weryfikacji – pozwoli Ci ona niemal bez ograniczeń handlować Aave i innymi walutami. By kupić walutę, wpłać na swoje konto środki za pomocą jednej z nowoczesnych metod płatności, np. iDeal lub Bancontact. W ten sposób środki dostępne będą błyskawicznie, a Ty będziesz mógł kupić wybraną walutę. Gdy to zrobisz, sam zdecydujesz o miejscu jej przechowywania – możesz wybrać własny portfel lub nasze bezpieczne serwery offline. 

Kupuj waluty w najlepszej cenie

Jeśli pragniesz kupować waluty w najlepszych cenach, świetnie trafiłeś – w Bitladon możesz na nie liczyć! Na naszej platformie każdej chwili możesz sprawdzić, ile kosztuje AAVE – kurs aktualizujemy na bieżąco. Kurs Aave, Bitcoin to nie wszystkie – oprócz niego znajdziesz na naszej stronie również wykres, z którego dowiesz się, jak kształtowały się ceny waluty na przestrzeni ostatnich miesięcy. Ceny, które widzisz na naszej stronie są cenami ostatecznymi – zawierają już wszelkie koszty transakcji. Jeśli chcesz te koszty zmniejszyć, zostań naszym stałym klientem – wówczas będziesz kupował waluty jeszcze taniej! Kryptowalutę Aave możesz też wymienić na inną – to świetny sposób na to, by o połowę zmniejszyć koszty transakcji. 

Zadaj nam pytanie

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Odpowiedzi poszukaj w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możesz również znaleźć je w naszej bazie wiedzy oraz w instrukcjach. A co, jeżeli wciąż będziesz potrzebować wyjaśnień bądź informacji? Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej! Nasi eksperci odpowiedzą na każde pytanie. Napisz do nas wiadomość e-mail, porozmawiaj z nami na czacie lub zadzwoń na naszą infolinię.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.