Menu Moje konto

0x

Dzięki tej funkcji możesz słożyć zamówienia zakupu i sprzedaży w systemie, który pozwooli ci automatycznie kupować lub sprzedawać waluty w pożądanych cenach

Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, należy się zalogować

€ 0,19316197
-9.13%24H

Kup i sprzedaj monetę 0x (ZRX)

Za pośrednictwem naszej platformy możesz kupować i sprzedawać walutę 0x lub ZRX. To nie wszystko –możesz wybierać spośród ponad 200 różnych walut, których akutalny kurs zawsze znajdziesz na naszej stronie. Aby kupić kryptowalutę ZRX, wystarczy założyć konto. Po jego weryfikacji możesz natychmiast zdeponować euro i wymienić je na wybraną kryptowalutę.

Wykres 0x

Kup monetę ZRX w Bitladon

W Bitladon możesz łatwo kupować ZRX. Kryptowaluta jest dostępna zawsze w atrakcyjnej, rynkowej cenie. By ją kupić, musisz założyć swoje konto. Jeszcze tego nie zrobiłeś? Czym prędzej powinieneś nadrobić zaległości! Jeśli dokonywane przez Ciebie transakcje nie przekroczą 100 € tygodniowo, nie musisz przeprowadzać weryfikacji. Jeśli zdecydujesz się do zrobić, zwiększysz limit Twoich transakcji do 100 000 EUR tygodniowo. Jak to zrobić? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym działem pomocy technicznej. Po zakupie waluty 0x (ZRX) środki błyskawicznie zostaną zaksięgowane na Twoim koncie. Dzięki temu nie będziesz musiał robić nic więcej, by w dowolnym momencie kupić lub sprzedać kryptowalutę 0x. Jeśli wolisz, by środki znalazły się w Twoim portfelu, oczywiście jest to możliwe – wystarczy, że zlecisz taką dyspozycję.

Czy wszystko jest jasne?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Specjalnie dla Ciebie utworzyliśmy również stronę FAQ, na której znajdziesz odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań. Ponadto, możesz skorzystać z naszych instrukcji obsługi. Pomożemy Ci utworzyć konto, kupić walutę lub ustawić Google Authenticator. Jeśli coś nie będzie jasne, skontaktuj się w szczególności z naszym działem pomocy technicznej.

Potrzebujesz pomocy?

Zobacz naszą stronę FAQ. Znajdziesz tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Skontaktuk się z nami

Depozyt w euro

Wprowadź pożądaną kwotę:

Opłata transakcyjna będzie odliczona od podanej kwoty.

iDeal
Koszty: € 0,00
Bancontact
Koszty: 1.1%
SEPA
Koszty: € 0,00
Giropay
Koszty: 2%
Sofort
Koszty: 2%
EPS
Koszty:2%
Przelew bankowy: w tym tygodniu możesz wpłacić maksymalnie Minimalny depozyt wynosi €10.

Nasz numer konta bankowego:
NL08 BUNQ 2291 5794 28

Na nazwisko:
Coin Meester B.V.

BIC/SWIFT:
BUNQNL2A

Opis (numer klienta):


Przetwarzamy zdeponowane euro bezpośrednio. Pamiętaj, że transfer ręczny może potrwać do trzech dni roboczych.